Jediný skill, který teď právníci potřebují, je vyjednávání

Možná se vám to nebude líbit… ale právníci musí víc makat na soft skills.

AI dnes zvládá rešerše, draftování i analýzu rychleji než junior. Co ale pořád děláme my? 👉 Vyjednáváme za klienta, s protistranou anebo v interních týmech u nás v organizaci.

V tomhle videu najdete sestřih + postřehy z našeho workshopu vyjednávání pro advokáty. A taky jednu myšlenku, která to celé odstartovala: 💬 „Jediný skill, který má dnes smysl učit advokáty, je vyjednávání.“ Nedávno mi ji řekl jeden advokát. Možná je to provokace. Možná realita.

➡️ Informace ke kurzům vyjednávání Legálního kódu: https://legalnikod.cz/produkt/nauc-se…

☕️ Podpořte tvorbu podcastu.

Podobné příspěvky